Krajalnice bizerba

Ling Fluent

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała forma i wygodna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zbudowana przez polskiego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na mieszkaniu". Jest dosyć prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to produkt, przeznaczony do krojenia przede każdym pozostałego sposobu wędlin i mięsa, jednakże z przeznaczeniem zapewne być używany też do pisania plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, jeszcze z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest niecierpliwa i znacznie precyzyjna, a stosowanie jej - w sumy bezpieczne. Każde punkty zostały odpowiednio zakonserwowane i utworzone z naprawdę trwałych, dobrych w czyszczeniu oraz restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i wymogi sanitarne. Każdy element tego dania, który tworzy jakąkolwiek styczność z żywnością, jest przeprowadzony z wyjątków nierdzewnych.

Nie marzysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma znaczącej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz tworzył tegoż faktu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując umieszczone w nią artykuły do minimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać narzędzie do ostatniego, by znów leczyło "jako inne".